baner

Autor: redakcja UMJG

17.3.2023 - 9:48

Program „Czyste Powietrze” spotkanie informacyjne

Urząd Miasta Jelenia Góra Wydział Ochrony Środowiska, prowadzący punkt konsultacyjno-informacyjny Programu „Czyste Powietrze" serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców miasta Jelenia Góra, właścicieli i współwłaścicieli domów jednorodzinnych lub wydzielonych w budynkach jednorodzinnych lokali mieszkalnych z wyodrębnioną księgą wieczystą na spotkanie informacyjne, które odbędzie się dnia 23.03.2023 r. o godzinie 14:30 w Sali Rajców w Jeleniogórskim Ratuszu.

Przyjdź na spotkanie informacyjne, na którym dowiesz się: 

  • kto może skorzystać z dofinansowania w ramach programu Czyste Powietrze 
  • na jakie inwestycje możesz ubiegać się o dotację
  • jakie nowe możliwości dofinansowania wprowadziły zmiany w regulaminie programu
  • jak założyć konto w Generatorze wniosków o dofinansowanie GWD
  • jak skorzystać z bezpłatnej pomocy w przygotowaniu wniosku o dofinansowanie na wymianę źródła ciepła i termomodernizację domu
  • jak wypełnić wniosek o dofinansowanie w ramach programu priorytetowego „Czyste Powietrze”
  • jakie dokumenty musisz obowiązkowo dołączyć do wniosku o dofinansowanie oraz uzyskasz odpowiedzi na pytania dotyczące programu.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, prosimy wszystkich zainteresowanych o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod nr 75 75 46 359 lub mailowy na adres: czystepowietrze@jeleniagora.pl w celu zapisania się na spotkanie.


Jednocześnie zachęcamy Państwa do korzystania z informacji zamieszczanych na  stronie Programu Czyste Powietrze Portalu Programu "Czyste Powietrze" pod adresem: https://czystepowietrze.gov.pl/


W przypadku dużego zainteresowania będzie możliwość zorganizowania spotkania również w późniejszym terminie.