tauron

Autor: redakcja UMJG

27.3.2020 - 22:05

Komunikat TAURON Dystrybucja

Niespodziewanie znaleźliśmy się w trudnej dla nas wszystkich sytuacji, związanej z pandemią koronawirusa i ogłoszonej w kraju epidemii.

TAURON Dystrybucja jako Operator Systemu Dystrybucyjnego ma w tym czasie do odegrania kluczową rolę aby zapewnić ciągłość dostaw energii elektrycznej, która jest elementem bezpieczeństwa funkcjonowania każdego pojedynczego klienta i całego kraju. 

Chcąc do minimum ograniczyć niebezpieczeństwa wynikające z obecnej sytuacji we wszystkich spółkach Grupy TAURON zastosowane są wzmożone środki zapobiegawcze. Zamknięte zostały Biura Obsługi Klientów, czasowo zrezygnowano z działań, które nie mają wpływu na ciągłość naszej pracy, a część pracowników wykonuje pracę zdalnie. Zapewniamy, że stabilność działania naszej firmy oraz bezpieczeństwo naszych pracowników jest teraz dla nas największą wartością.

W tej szczególnej sytuacji chcemy Państwu zagwarantować najlepszą, jaka jest możliwa w tej sytuacji, obsługę spraw kierowanych do naszej spółki.  Zależy nam, aby Państwo mogli się z nami szybko i sprawnie skontaktować. Przypominamy, że nadal sprawnie obsługujemy sprawy kierowane drogą elektroniczną. Ponadto mają Państwo do dyspozycji pełnomocników ds. kontaktów z samorządami, którzy dołożą wszelkich starań aby pomóc we wszystkich bieżących sprawach związanych z pracą i rozwojem sieci elektroenergetycznej oraz zapewnieniem dostaw energii dla gminy.

Na terenie Państwa Gminy osobą taką jest: 

Krzysztof Dawiec - pełnomocnik ds. kontaktów z samorządami

kontakt: tel. +48 609 523 943; e-mail: krzysztof.dawiec@tauron-dystrybucja.pl