baner

Autor: redakcja UMJG

25.1.2023 - 9:24

Kursy dla uczniów klas ósmych/klas maturalnych

Zachęcamy do skorzystania z bardzo atrakcyjnej oferty intensywnych kursów dla uczniów klas ósmych/klas maturalnych prowadzonych w formule online (2x w tygodniu), które mogą przygotować uczniów do egzaminu kończącego edukację w szkole podstawowej/ponadpodstawowej z zakresu matematyki, j. polskiego i j. angielskiego. To już kolejna edycja kursów, która startuje 30 stycznia.
Dzięki współpracy naszego samorządu z Fundacją Miasto i Lecturus Spin-off Uniwersytetu Warszawskiego udało nam się wynegocjować dla mieszkańców bardzo konkurencyjny opust od ceny podstawowej kursu w wysokości 75%. Zapraszamy do skorzystania z tej propozycji!

Co zyskają uczniowie?
    • dowiedzą się, jakie są strategie rozwiązywana zadań egzaminacyjnych
    • omówią z nauczycielem kluczowe zagadnienia egzaminacyjne
    • zrozumieją, z czym mają problem na lekcjach w szkole
    • nadrobią zaległości

Co otrzymają rodzice?
    • korzystną cenę za kurs przygotowujący do egzaminów
    • 75% rabatu za kurs z jednego przedmiotu (cena podstawowa za kurs - 875 zł, z rabatem cena kursu wynosi 218,75 zł)
    • wsparcie i pomoc dla swoich dzieci

Intensywny kurs dla uczniów klas ósmych i maturzystów składa się z 25 godzin lekcyjnych (jeden przedmiot) prowadzonych w formule online (2x w tygodniu). Lekcje odbywają się na platformie 
e-learningowej Lecturus Junior w formie wykładów i ćwiczeń przy wsparciu nauczyciela, 
z wykorzystaniem różnego rodzaju aplikacji i materiałów multimedialnych dedykowanych konkretnym przedmiotom, z dostępem do VOD z minionych lekcji. Uczniowie mają do wyboru 3 przedmioty egzaminacyjne.
Zajęcia są prowadzone przez certyfikowanych trenerów oświaty, nauczycieli z całego kraju, laureatów konkursu Nauczyciel Roku z doświadczeniem w prowadzeniu zajęć online. Kursy są realizowane zgodnie z podstawą programową Ministerstwa Edukacji i Nauki, z wykorzystaniem systemu najwyższej jakości technologicznej i najwyższym poziomie bezpieczeństwa Cisco Webex.


To niewątpliwie szansa na to, by w maju nic Was nie zaskoczyło!
Wejdź na https://sklep.lecturus.pl. Zachęcam gorąco do skorzystania z tej propozycji! Kursy to szansa dla naszych dzieci na lepsze wyniki w nauce, to wyrównanie barier i poprawienie dostępności 
do wiedzy, jakiej do tej pory nie było w polskiej przestrzeni edukacji.

Galeria
Image